• Jerevano „Pyunik“ žais su Vilniaus „Žalgiriu“ UEFA Europos lygoje

  by  • 18 liepos, 2013 • Naujienos

  FC „Pyunik“ Yerevan

   

  2013 m. liepos 17 d. 16:39.

  Trečiadienį į Vilnių atskrido Jerevano „Pyunik“ klubas, ketvirtadienį Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse susikausiantis su VMFD „Žalgiriu“.

  Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komandos varžovai mačo favoritais įvardija žalgiriečius, tačiau savo galimybių taip pat nenuvertina.

  „Žaisime su labiau už mus patyrusia komanda, bet tai nereiškia, jog atvykome pralaimėti. Tikimės Lietuvoje pasiekti sau palankų rezultatą“, – sakė „Piunik“ ekipos treneris Rafaelis Nazaryanas. – Visi mūsų žaidėjai sveiki. Į aikštę žengsime stipriausios sudėties“.

  Armėnijos klubo strategas teigė, jog „Piunik“ komandos pagrindinis tikslas – ruošti vietos futbolininkus jaunimo ir nacionalinei šalies rinktinei, perspektyviausiems žaidėjams suteikti galimybę išvykti tobulėti į užsienio klubus.

   Dėl šios priežasties „Piunik“ ekipai atstovauja mažai patirties turintys futbolininkai, kurių daugumai yra vos dvidešimt ir mažiau metų.
  Armėnai su žalgiriečiais ketvirtadienį LFFstadione susitiks 21 valandą. Rungtynių išvakarėse komandos surengs paskutines pratybas.

  Šaltinis:

  About